protestantse-kerk-logo


De kerkenraad

Op deze pagina vind u alle informatie over de kerkenraad van wijk B.

ds. F.J.K. van Santen

Predikant, Moderamenlid

de Maat 33
8265 SX Kampen
038-3376802
fjk.van.santen@kpnmail.nl

C.J. (Kees) van Garderen

Voorzitter kerkenraad, moderamenlid

038-2000157
aleidaenkees@solcon.nl

A.J. (Art) van den Noort

Ouderling scriba; Moderamenlid

Zandrug 40
8266 LE Kampen
038-7850101
scriba.b@hervormdkampen.nl

A.L. (Bram) van der Velde

Wijkouderling (Sectie 1)

Tussen Buitenkade en Broederweg/Broederstraat/Gasthuisstraat en tussen IJsselkade en 3e Ebbingestraat
Duo ouderlingen René van Dalfsen en bezoekbroeder Rien Torn Broers
038-3311034
alvandervelde@versatel.nl

M.J.(Rien) Torn Broers

Bezoekbroeder (Sectie 1)

Bezoekbroeder Bram van der Velde
038-3327029 | 06-30496910
tornbroers@kpnplanet.nl

René van Dalfsen

Wijkouderling (Sectie 2)

Tussen Broederweg/Broederstraat/Gasthuisstraat en Cellesbroedersweg/Geerstraat/Blauwehandsteeg en tussen IJsselkade en 2e Ebbingestraat
038-3338453
renevandalfsen@hotmail.com

S. (Silvester) van Emous

Wijkouderling (Sectie 3)

Tussen Geerstraat/Blauwehandsteeg, IJsselkade en Burgel en tussen Graafschap, IJsseldijk, Engelenbergstraat en de Plantsoenstraat
06-24349004

A. (Aalt) Buijert

Wijkouderling (Sectie 4)

Tussen de la Sablinièrekade en Graafschap, IJsseldijk, Engelenbergstraat en de IJssel en Apeldoornsestraat , inclusief de Noordtzijstraat
Duo ouderling Herman van Unen
038-3314195
fbuijert@kpnmail.nl

B. (Bert) van der Velde

Wijkouderling (Sectie 5)

H. (Henk) van der Sluis

Bezoekbroeder (Sectie 5, 6, 8 en 9)

038-3324277

L. (Lammert) Beens

Wijkouderling (Sectie 6)

Tussen Jan van Arkelstraat, Oudendijkstraat, Bovensingel en v.Gelderplantsoen/Horstsingel. Inclusief alle adressen in IJsselmuiden en overige nabije gebieden ten noordoosten van Kampen
038-3331288 | 06 23627821
lacocinamonta@hotmail.com

M. (Mustafa) Uzunhasanoglu

Bezoekbroeder (Sectie 6 en 7)

038-7852452

D. T. (Derk) Bos

Wijkouderling (Sectie 7)

038-3318501

G.W. (Gert) van der Linden

Wijkouderling (Sectie 8)

Tussen Bovensingel en Jan van Arkelstraat vanaf H. van Viandenstraat, tussen L. Huismanstraat en Bavinckstraat
Duo ouderling Daniël Haan
038-3335715
gw@vdlinden.info

J.W. (Jan Willem) Zielman

Bezoekbroeder (Sectie 8)

Bezoekbroeder Gert van der Linden
jwzielman@assendorp.net

D.J. (Dick) van Loghem

Wijkouderling (Sectie 9); Afgevaardigde AK

Geheel Bovenbroek, inclusief Galléstraat en De Omloop (bij de molen)
038-3322063 | 06-36300980
loghem@home.nl

G. (Gerrit) Teune

Wijkouderling (Sectie 10)

Onderdijks noord tussen IJssel, Niersallee, Rietkamp, Onweerskamp, Kreekrug, Overslaggronden, Boomgaard
038-3326625
fam.teune@kpnmail.nl

Vacant

Wijkouderling (Sectie 11)

Onderdijks zuid tussen De Knoop, Bouwkamp, Koeweide, Buitenhoek, Delta, Winterbed, Binnenhoek, Lange Akker en Rietkamp
Bezoekbroeder Jan de Koning Gans

J. (Jan) de Koning Gans

Bezoekbroeder (Sectie 11)

J. (Jan) van den Brink

Wijkouderling (Sectie 12)

Brunnepe, Oranjewijk, Hanzewijk, De Greente, Hagenbroek, Haatland
Bezoekbroeder G. Hoefnagel
038-3324723
janvandenbrinkws@hotmail.com

G. (Gert) Hoefnagel

Bezoekbroeder (Sectie 12)

Brunnepe, Oranjewijk, Hanzewijk, De Greente, Hagenbroek, Haatland
Bezoekbroeder J. van den Brink
038-3325590
g.hoefnagel@online.nl

H.A. (Herman) van Unen

Wijkouderling (Sectie 13); Secundus AK

Cellesbroek-Noord/Zuid en Cellesbroek-Middenwetering, inclusief Zwartendijk
Duo ouderling Aalt Buijert, bezoekbroeder Meint Zwama
038-3310646
havanunen@kliksafe.nl

M. (Meint) Zwama

Bezoekbroeder (Sectie 13)

Aanleun-/Koopwoningen Amandelboom,Kamille
Bezoekbroeder Herman van Unen
038-3323075
mzwama@telfort.nl

C.T. (Christiaan) Aalberts

Wijkouderling (Sectie 14) + Vorming en Toerusting

Flevowijk, De Maten, Stationskwartier
Duo ouderling Tjipke van der Plaats
038-3324623
cawijkb@outlook.com

T.A. (Tjipke) van der Plaats

Wijkouderling (Sectie 14) - Ouderling Toerusting en Vorming

Flevowijk, De Maten, Stationskwartier
Duo ouderling Christiaan Aalberts
038-3317034
tjipke@vanderplaats.eu

J. (Jan) van Keulen

Ouderling ouderenzorg Amandelboom

Samen met Kees van Zuthem
038-3324476
hgvankeulen@live.nl

K. (Kees) van Zuthem

Ouderling ouderenzorg Amandelboom

Samen met Jan van Keulen
038-3320243 | 06-15320908
kvanzuthem717@gmail.com

J. (Jan) van Dijk

Ouderling Ouderenzorg

038-3321641
jvandijk46@online.nl

A. (Albert) Tuinman

Ouderling ouderenzorg

Myosotis en Margaretha
Samen met Wim Oostendorp
038-4775460
albtuinman@home.nl

W. (Wim) Oostendorp

Ouderling ouderenzorg

Myosotis en Margaretha
Samen met Albert Tuinman
0525-621363
wimoostendorp@live.nl

M. (Mark) van Persie

Voorzitter Algemene Kerkenraad

038-3315759 | 06-49974921
persie@hetnet.nl

T. (Theo) Heldoorn

Jeugddiaken; Secretaris diaconie

038-8883112 | 06-41256157
theoheldoorn@hotmail.com

W. (Wim) Koppelman

Diaken ouderenzorg

038-3312522
wkoppelman@hetnet.nl

W. (Wilfred) Reker

Diaken; Commissie PNI

038-7507840 | 0610943173
w.reker@tele2.nl

H.H. (Erik) Labee

Diaken; Voorzitter algemene diaconie; Afgevaardigde AK; Moderamenlid

038-3325649 | 06-53521453
h.h.labee@home.nl

H. (Heino) van Unen

Diaken maatschappelijke dienst

06-31219686
hhvanunen@gmail.com

J.W. (Willem) van der Weerd

Diaken kerkradio

038-3374526| 06-54395635
jwweerd@ziggo.nl

D.A. (Dick) Berghorst

Ouderling Kerkrentmeester; Afgevaardigde AK; Moderamenlid

038-8520797 | 06-55115239
dickberghorst@hotmail.com

M.T. (Marius) van der Stege

Ouderling Kerkrentmeester; Communicatie

038-4775613 | 06-36278596
mtvdstege@ziggo.nl

P.M. (Piet) Dijkstra

Kerkrentmeester

038-3318602
pmdijkstra@home.nl

E. (Evert) Palland

Bezoekbroeder Margaretha

038-3320874