protestantse-kerk-logo


Plattegrond

Onderstaande plattegrond toont de sectie indeling. Het rode nummer in de gekleurde vlakken komt overeen met het nummer van de ouderling die voor deze sectie verantwoordelijk is.

2014, plattegrond tbv secties wijk B zonder tekst

Klik om te vergroten

SECTIE 1 Ouderling: B. van der Velde, Duo-ouderling: René van Dalfsen, Silvester van Emous
3e Ebbingestraat
Achterom
Bolwerk
Botervatsteeg
Buiten Hofstraat
Buiten Nieuwstraat
Burgwal 84-145
Gasthuisstraat
Groenestraat 146-282 en 105-225
Hagenkade
Herensmitsteeg
IJsselkade 49 t/m 92
Kalverhekkenweg
Karpersteeg
Keizerstraat
Kerkstraat
Marktgang
Marktsteeg
Meeuwenplein
Meeuwenweg
Nieuwe Markt
Oudestraat 137-241en146-264
Parallelstraat
Schapensteeg
Vloeddijk 102 -170

SECTIE 2 Ouderling: René van Dalfsen, Duo-ouderling: Bram van der Velde, Silvester van Emous
2e Ebbingestraat
Bloemwijk
Botermarkt
Boven Nieuwstraat 58-122
Broederweg
Broederstraat
Burgwal 38-81
De Bongerd
Dijkstraat
Dwarssteeg
Groenestraat 2-144 en 1-101
Hanensteeg
Helenius de Cockplein
Houtzagerssteeg
IJsselkade 1 t/m 47
Klokkensteeg
Meerminnenpoort
Meerminnensteeg
Melkpoort
Melksteeg
Morrensteeg
Oudestraat 33-137A en 2-144
Plantage
Sint Jacobstraat
Spuistraat
Van Heutszplein
Vispoort
Vloeddijk 46-101
Voorstraat 119-135
Voorstraat 2-128
Voorstraat 35-107
Zeepziedershof
Zeepziederssteeg

SECTIE 3 Ouderling: Silvester van Emous, Duo-ouderling: Bram van der Velde, René van Dalfsen
Blauwehandpoort
Blauwehandsteeg
Boven Hofstraat
Boven Nieuwstraat 7-32
Breedesteeg
Burgwal 1-36
Burgwalstraat
Cellebroedersweg
De Smidse
Geerstraat
Hofstraat
Koldenhovenpoort
Koldenhovensteeg
Koornmarkt
Lampetpoort
Lampetsteeg
Lyceumstraat
Muntplein
Muntsteeg
Nauwe Morrensteeg
Olieslagerssteeg
Oorgat
Oudestraat 1-31
Panjanplein
Prinsenstraat
Samuel Goudsmithof
Schoolstraat
Torenstraat
Venestraat
Vergietensteeg
Vliersteeg
Vloeddijk 1-7
Voorstraat 1-29
Wagenmakerssteeg

SECTIE 4 Ouderling: Aalt Buijert, Duo-ouderling: Herman van Unen
Apeldoornsestraat
Boven Havenstraat
De la Sablonièrekade
Engelenbergstraat
Graafschap
IJsseldijk
IJsselzicht
Molendwarsstraat
Molenhof
Molenstraat
Noordtzijstraat
Thomas Berentszstraat
Vingboonsstraat

SECTIE 5 Ouderling: Bert van der Velde, Duo-ouderling: Gert van der Linden
1e Ebbingestraat
Anjerstraat
Boomstraat
Bregittenplein
Bregittenstraat
Cellebroedersweg
Elzenstraat
Graafschap
Hoogstraat
Horstsingel
Houtwijk
Kennedylaan
Patrimoniumstraat
Plantsoenstraat
Rozenstraat
Tuinsteeg
Tulpstraat
Valkstraat
Valkstraat
van Gelderplantsoen
Vloeddijk 8-44

SECTIE 6 Ouderling: Lammert Beens, Duo-ouderling: Derk Bos
Bovensingel 1-88
Jan van Arkelstraat 1-47
Meulenkampstraat
Oudendijkstraat
Uitenhage de Miststraat

Buitengebied – ten noorden van de IJssel (incl. IJsselmuiden e.o.):
Balgweg
de Noord
Frieseweg
Gelrelaan, Emmeloord
Harderwijkerpad, E’oord
Heultjesweg
Houtweg
Ir. B.P.G. v Diggelenkade
Kattewaardweg
Mandjeswaardweg
Nesweg
Nijlandsweg
Noorddiepweg
Noorderrandweg
Oudedijk
Rechterveldweg
Roerdomp, Genemuiden
Seveningseweg
Spoorkade
Stationsplein
Steenwijkerdiep Noord, Scheerwolde
Stikkenpolderweg
Welleweg

SECTIE 7 Ouderling: Derk Bos, Duo-ouderling: Lammert Beens
Boelestraat
Colijn de Nolestraat
Fernhoutstraat
Hendrik van Viandenstraat
Jan van Arkelstraat 2-36 en 49-89
Lehmkuhlstraat
van Hasseltstraat

Buitengebied – ten zuiden van de IJssel:
Buitenbroeksweg vanaf 6A
Buitendijksweg
de Chalmotweg
De Kievit, Dronten
De Schelm, Dronten
Flevoweg
Kamperstraatweg
Kardoezenweg
Ketelweg, Flevoland
Leeuwendaalder, Dronten
Melmerweg
Naaldeweg, Kamperveen
Noordwendigedijk
Pijperstaart
Reeveweg
Roggebotweg, Flevoland
Schansdijk
Slaper
Venedijk
Venedijk Noord
Venedijk Zuid
Zuideinde Oost
Zuideinde West

SECTIE 8 Ouderling: Gert van der Linden, Duo-ouderling: Bert van der Velde
Avercampstraat
Bavinckstraat
Bovensingel 90-218
Brummelkampstraat
Jan van Arkelstraat 50-108 en 91-127
L. Huismanstraat
Okmastraat
Tholenstraat
Van der Mijlestraat

SECTIE 9 Ouderling: Dick van Loghem , Duo-ouderling: Jan van den Brink
Acacialaan
Beukenweg
De Omloop (bij de molen)
Eikenstraat
Esdoornhof
Galléstraat
Iepenstraat
Kastanjelaan
Lijsterbesstraat
Lindestraat
Meidoornhof
Plataanstraat
Populierenstraat
Wilgenstraat

SECTIE 10 Ouderling: Gerrit Teune , Duo-ouderling: Vacant, (Ouderling sectie 11)
Boomgaard
Bouwkamp
De Knoop
Donk
Horst
IJsselwaard
Keulvoet
Koeweide
Kolk
Korte Rille
Kreekrug
Lange Rille
Meander
Nieuwe Land
Oeverwal
Onland
Onweerskamp
Overslaggronden
Rietkamp
Rivierduinen
Rivierloop
Stroomrug
Terp
Tichelgat
Zomerbed

SECTIE 11 Ouderling: vacant, Duo-ouderling: Gerrit Teune
Bindwilg
Binnenhoek
Bouwkamp
Buitenhoek
De Knoop
Delta
Eimbrink
Geul
Grind
Katwilg
Keulvoet
Koeweide
Kleiput
Knotwilg
Kronkelwilg
Kwekerije
Lange Akker
Oude Strang
Schietwilg
Treurwilg
Twiegweerd (appartementen)
Vlashoek
Waard
Winterbed
Zandrug
Zomerbed

SECTIE 12 Ouderling: Jan van den Brink, Duo-ouderling: Dick van Loghem
Ambachtsstraat
Ariohof
Balkstraat
Beatrixstraat
Bedrijfsstraat
Begijneplein
Begijnestraat
Beltweg
Beneluxweg
Berklaan
Betonstraat
Burgemeester Oldenhoflaan
Carlsonstraat
Catharina Gillesstraat
Chris Vermeulenhof
Christinastraat
Colijnlaan
Constructieweg
de Hagen
de Savornin Lohmanhof
Dieselstraat
Dokter Jacobzehof
Dorpstraat
Dr. Damstraat
Dr. Kolfflaan
Dr. Wiersemahof
Ds. Overduinhof
Eastmanstraat
Eckertstraat
Eenvoudstraat
Emmastraat
Emmeloordstraat
Energiestraat
Enserstraat
Ertsstraat
Frans Walkatehof
Frederik Hendrikstraat
Geert van Woustraat
Gildestraat
Greenterweg
Groen van Prinstererstraat
Grutto
Haatlanderdijk
Haatlandhaven
Hagenpad
Handelsstraat
Hanzelaan
Hanzeplein
Havenweg
Hendrik Berkstraat
Henk Steenbeekhof
Henry Dunantstraat
Hilbert van Dijkstraat
Ida Gerhardtstraat
IJsbaanpad
Industrieweg
Installatieweg
Irenestraat
Izak van der Horststraat
Johan Willem Frisostraat
Julianastraat
Kattegatstraat
Kemphaanstraat
Kievitstraat
Kilbystraat
Kloosterplein
Kloosterstraat
Koggesingel
Koning Abelsingel
Kraanvogelweg
Leeuwerikstraat
Lemkerstraat
Loswal
Loswalweg
Louise de Colignysingel
Marcusstraat
Margrietstraat
Marinus Postlaan
Mauritsstraat
Melmerhof
Metaalstraat
Middelbuurtstraat
Middenstraat
Montagestraat
Nassaustraat
Neringstraat
Nijverheidsstraat
Noordweg
Noordzeestraat
Ommelandsingel
Ondernemingsstraat
Ooievaarstraat
Oostzeestraat
Oranjesingel
Oslokade
Pannekoekendijk
Pleviersingel
Prins Bernhardstraat
Prins Hendrikstraat
Productiestraat
Prof. K. Schilderhof
Reigerweg
Reijersdijk
Rieteweg
Rondweg
Schaepmanlaan
Schokkersstraat
Scholekster
Schreiershoek
Sint Jorisstraat
Sint Michielstraat
Sint Nicolaasdijk
Sint Nicolaashof
Siriusweg
Skagerrakstraat
Slagersplein
Slagersweg
Sontstraat
Spaarbankstraat
Steenovensdijk
Stoomstraat
Teslastraat
Thorbeckelaan
Toon Slurinkhof
Transportstraat
Troelstrasingel
van Blommesteinstraat
Van Doorneweg
van Heerdtstraat
VeenValckstraat
Veerweg
Werfweg
Wielstraat
Wilhelminalaan
Willem de Zwijgerstraat
Wttewaall van Stoetwegenstraat
Wulpstraat
Zambonistraat
Zuiderzeestraat

SECTIE 13 Ouderling: Herman van Unen , Duo-ouderling: Aalt Buijert
Akelei
Andoorn
Bereklauw
Bevernel
Boterbloem
Cellesbroeksweg
Dotterbloem
Dravik
Ereprijs
Fluitekruid
Fonteinkruid
Ganzebloem
Havikskruid
Heemhof
Hoefblad
Hondsdraf
Jan Ligthartstraat
Kalmoessingel
Kamille
Kattedoorn
Krabbescheer
Lisdodde
Melde
Paardebloem
Penningkruid
Pijlkruid
Pinksterbloem
Ratelaar
Rolklaver
Scheerling
Silene
Sterrekroos
Tijm
Tormentil
Veenmos
Vijverhof
Waterkers
Watermunt
Wederiklaan
Weegbree
Winde
Witbol
Wollegras
Zeebies
Zegge
Zenegroen
Zilverschoon
Zwanebloem
Zwartendijk

SECTIE 14 Ouderling: Christiaan Aalberts en Tjipke van der Plaats
Aïda
Amersfoortstraat
Anna Nabermanlaan
Aria
Ballade
Beekmanstraat
Beyerinckstraat
Blauwe Engel
Cantate
Carmen
Catharina van Beekstraat
Celesta
Cello
Citer
Concertlaan
Cruquiusstraat
de Bruynstraat
de Leeuwstraat
De Maat
De Maten
De Opera
De Parelvissers
Dubbeldekker
Elisabeth Kampenlaan
Europa-allee
Fidelio
Floris V straat
Frederica van Schaickstraat
Gevers van Endegeeststraat
Harmoniepad
Hymne
Jacob Catsstraat
Juffrouw Hendrikslaan
Juffrouw Koetlaan
Koorlaan
Koploper
Koraal
Kwart
Kwint
Lamoraal van Egmondstraat
Leeghwaterstraat
Leemansstraat
Lelystraat
Lorentzstraat
Loriéstraat
Lovinkstraat
Luit
Madrigaal
Marimba
Motet
Oratoriumplein
Orkestlaan
Otello
Rigoletto
Sprinter
Stevinstraat
Symfonielaan
Teding van Berkhoutstraat
Teldersstraat
Terts
Thomas Seerattstraat
Tosca
Triangel
van Brederodestraat
van Oss-straat
Vermuydenstraat
Vierlinghstraat
Visseringstraat
Wadloper
Willem Hendrik Zwartallee
Wortmanstraat
Zuster Jozefinestraat

Myositis
Ouderlingen K. van Zuthem en W.Oostendorp

Amandelboom
Ouderlingen J. van Keulen en F.Riezebos

Bezoekbroeders ouderenpastoraat
W. van den Berg: secties 1,2,3,4 en7
E. Palland: Margaretha
H. van der Sluis: secties 5,6,8 en 9
M. Zwama: aanleunwoningen Amandelboom