In verband met Covid-19 kunnen niet alle kerkdiensten bezocht worden. Ze zijn ze (ook) online te volgen via kerkdienstgemist.nl (Broederkerk), kerkomroep.nl of YouTube (Westerkerk), of (ook) Youtube (Open Hof).

Sunday 19 September
12.30 Westerkerk , ds. W.L. Dekker (bijeenkomst van Westerkerk Sing-in openlucht, Ommelandsingel/Dr. Damstraat)
09:30 Broederkerk, Ds. C.M.A. van Ekris [Zeist]
09:30 Kampereiland, Ds. W. Smit [Zwolle]
09:30 Open Hof, ds. L. Boot + ds. K.A. Jager (Startzondag)
09:30 Westerkerk, ds. F. Verboom en ds. W.L. Dekker (STARTZONDAG)
10:00 Myosotis, Oud. F.J. Verweij [Gereformeerde Gemeenten Kampen] (alleen op uitnodiging)
11:00 De Stroom (Het Stroomdal), Gastspreker (https://www.facebook.com/destroom.kampen)
15:00 Amandelboom, ds. F.J.K. van Santen [Kampen] (alleen op uitnodiging)
16:00 Bazuinkerk, ds. A.W. Beute
17:00 Broederkerk, Ds. B. Jongeneel [Lunteren]
19:00 Open Hof, Taize GAAT NIET DOOR !!
Sunday 26 September
09:30 Broederkerk, ds. A. Bloemendaal [Barneveld] (GHB Themadienst)
09:30 Kampereiland, Dhr. A.B. van 't Ende (start ww jeugddienst)
09:30 Open Hof, ds. K. A. Jager (Heilig Avondmaal)
09:30 Westerkerk, ds. W.L. Dekker (Viering Heilig Avondmaal)
15:00 Amandelboom, eerw. heer Knoeff [Zwartsluis] (alleen op uitnodiging)
16:00 Bazuinkerk, A. van Kranenburg
17:00 Broederkerk, Ds. A. C. de Kruijf [Rijssen]
17:00 Westerkerk, ds. W.L. Dekker (Voortzetting en dankzegging Heilig Avondmaal)
Sunday 3 October
09:30 Broederkerk, Ds. P. Baas [Houten] (‘Israëlzondag')
09:30 Open Hof, ds. L. Boot (Israëlzondag / Doopdienst)
09:30 Westerkerk, ds. F. Verboom (Israelzondag)
10:00 Kampereiland, Ds. H. de Jong [Windesheim] (Israël zondag)
10:00 Myosotis, Ds. W. Dekker [Protestantse Gemeente Kampen - Westerkerk]
11:00 De Stroom (Het Stroomdal), Gastspreker (https://www.facebook.com/destroom.kampen)
15:00 Amandelboom, prop. R. Pasterkamp [Urk] (voorbereiding H.A. / alleen op uitnodiging)
16:00 Bazuinkerk, J. Holtland
17:00 Broederkerk, Ds M. Visser (Voorbereiding Heilig Avondmaal)
17:00 Westerkerk, ds. W.L. Dekker
19:00 Open Hof, ds. A. Booij [Bilthoven] (LTE)
Sunday 10 October
09:30 Broederkerk, Ds. F.J.K. van Santen [Kampen] (viering Heilig Avondmaal)
09:30 Open Hof, drs B. van der Kamp [Kampen]
09:30 Westerkerk, ds. W.L. Dekker (Doopdienst)
10:00 Kampereiland, Ds. F. Verboom [Kampen]
10:00 Myosotis, Ds. A.H. van Mourik [Hervormde Gemeente Kamperveen]
15:00 Amandelboom, ds. G. de Fijter [Kampen] (Heilig Avondmaal / alleen op uitnodiging)
16:00 Bazuinkerk, J.C. v.d. Hart
17:00 Broederkerk, Ds. F.J.K. van Santen [Kampen] (Dankz. Heilig Avondmaal)
17:00 Burgwal, ds. Richard Vissinga (Cantatedienst BWV 5)
17:00 Westerkerk, ds. W. ten Voorde [Nunspeet] (Westerplusdienst)
Sunday 17 October
09:30 Broederkerk, Ds. R.F. Mauritz [Lelystad] (doopdienst)
09:30 Open Hof, ds. K. A. Jager
09:30 Westerkerk, ds. F. Verboom
10:00 Kampereiland, Ds. Kl. Vd Kamp [Kampen] (Heilig Avondmaal)
10:00 Myosotis, Ds. P. Eigenhuis [Geestelijk verzorger Ijsselheem]
11:00 De Stroom (Het Stroomdal), Gastspreker (https://www.faceboom/StroomdienstKampen)
15:00 Amandelboom, ds. H.J. van Maanen [ijsselmuiden] (alleen op uitnodiging)
16:00 Bazuinkerk, ds. J. Slotman
17:00 Broederkerk, Ds. D.M. Van de Linde [Hattem]
17:00 Westerkerk, ds. F.A. Slothouber [Zwolle]