In verband met Covid-19 kunnen niet alle kerkdiensten bezocht worden. Ze zijn ze (ook) online te volgen via kerkomroep.nl, of met beeld via kerkdienstgemist.nl (Broederkerk), Facebook (Westerkerk), Youtube (Open hof).

zondag 29 november
09:30 Broederkerk, Dr. W. Verboom [Harderwijk] (1ste ADVENT)
10:00 Kampereiland, dhr. A. Palland [Mastenbroek] (1ste Advent)
10:00 Open Hof, ds L Boot (1ste advent)
10:00 Westerkerk, Ds. F. Verboom (1e advent)
15:00 Amandelboom, eerw. heer E.A. Knoeff [Zwartsluis]
17:00 Broederkerk, Ds. F.J.K. van Santen [Kampen] (1ste ADVENT / LEERDIENST (8))
17:00 Westerkerk, ds. J. de Kok [Wilsum]
zondag 6 december
09:30 Broederkerk, Prof. dr. W Th. Moehn [Hilversum] (2de ADVENT)
10:00 Kampereiland, ds. H.A. van Maanen [IJsselmuiden] (doopdienst / 2de Advent)
10:00 Open Hof, ds K. A. Jager (2de advent)
10:00 Westerkerk, Ds. W.L. Dekker (2e advent)
11:00 De Stroom (Stroomdal), Bram Beute [Kampen] (https://forms.gle/ng1yyrymqgcWyNKN7)
15:00 Amandelboom, ds. J.A.A. Geerts [Zalk]
17:00 Broederkerk, Ds. F. van Roest [Zeist] (2de ADVENT)
17:00 Westerkerk, ds. F. Verboom (Huiskamerviering)
19:00 Broederkerk, Bert Noteboom [Almere] (Brugdienst)
zondag 13 december
09:30 Broederkerk, Ds. F.J.K. van Santen [Kampen] (3de ADVENT / DOOPDIENST (8))
10:00 Kampereiland, ds. D. Wolters [Vollenhove] (3de Advent)
10:00 Open Hof, ds L Boot (3de advent)
10:00 Westerkerk, Ds. W.L. Dekker ("3e advent, doopdienst")
15:00 Amandelboom, ds. W.G. Hulsman [Genemuiden]
17:00 Broederkerk, Ds. J.W. van Bart [Harderwijk] (3de ADVENT)
17:00 Westerkerk, ds. T. Veenstra [Kampen] (Zangdienst)
zondag 20 december
09:30 Broederkerk, Ds. P.J. den Admirant [Apeldoorn] (4de ADVENT)
10:00 Kampereiland, mevr. H. Kramer [Emmeloord] (4de Advent)
10:00 Open Hof, ds K.A. Jager (4de advent)
10:00 Westerkerk, Ds. F. Verboom (4e advent)
11:00 De Stroom (Stroomdal), Bram van Putten [Kampen] (https://forms.gle/TgjcDR3vPFqxbiR18)
15:00 Amandelboom, ds. R. F. Mauritz [Lelystad]
17:00 Broederkerk, Ds. J.H. van Wijk [Windesheim] (4de ADVENT)
17:00 Westerkerk, Ds. W.L. Dekker (Huiskamerviering)
donderdag 24 december
17:00 Westerkerk, Ds. W.L. Dekker (Kinderkerstnachtdienst)
19:00 De Stroom (Stroomdal), Kerstnachtdienst (Kerstnachtdienst / https://forms.gle/XHRpqxGwtjtpmcNv9)
21:30 Kampereiland, nadere gegevens volgen
21:30 Open Hof, ds L Boot (Kerstnacht)
22:00 Westerkerk, Ds. F. Verboom (Kerstnachtdienst m.m.v. Kavóca)
22:30 Bovenkerk, ds. Hans van Ark [Wapenveld] (Kerstnachtdienst)
22:30 Bovenkerk, ds. H. van Ark [Wapenveld] (Kerstnachtdienst)
vrijdag 25 december
09:30 Broederkerk, Ds. F.J.K. van Santen [Kampen] (1ste KERSTDAG)
10:00 Kampereiland, ds. F. Verboom [Kampen] (Kerst)
10:00 Open Hof, ds K. A. Jager (Kerstmorgen)
10:00 Westerkerk, Ds. W.L. Dekker (Eerste Kerstdag)
15:00 Amandelboom, ds. G. de Fijter [Kampen] (1e kerstdag)
17:00 Broederkerk, ds. E. de Most [Rijssen] (1ste KERSTDAG)
19:00 Bovenkerk, ds. B.H. Weegink [Katwijk] (Kerstzangdienst)
19:00 Bovenkerk, ds. H. van Ark [Wapenveld] (Kerstzangdienst)
zaterdag 26 december
09:30 Broederkerk, Ds. F.J.K. van Santen [Kampen] (2de KERSTDAG/Zondagsschoolkerstviering)
zondag 27 december
09:30 Broederkerk, Dr. H. de Jong [Kampen]
10:00 Kampereiland, W. Smit [Zwolle]
10:00 Open Hof, ds M.A.F. Westermann [Marknesse]
10:00 Westerkerk, Ds. F. Verboom
15:00 Amandelboom, ds. G.H. Labooy [IJsselmuiden]
17:00 Broederkerk, Dr. J.A. van den Berg [Amersfoort]
17:00 Westerkerk, Leiding Tienerkerk (Jongerenbijeenkomst (geen uitzending))