De diensten zijn ook online te volgen via kerkdienstgemist.nl (Broederkerk), kerkomroep.nl of YouTube (Westerkerk), of (ook) Youtube (Open Hof).

 

zondag 9 oktober
09:30 Broederkerk, Ds. H. Marchand [Groningen]
09:30 Open Hof, ds. L. Boot (Doopdienst)
09:30 Westerkerk, ds. T. Veenstra [Kampen]
10:00 Kampereiland, Ds. J.C. Borst [Oldebroek]
10:00 Myosotis, Ds. H. Slotman [Gereformeerde kerk Eudokiakerk]
11:00 De Stroom, . (Stroomdienst)
15:00 Amandelboom, ds. J. Westland [Putten]
16:00 Bazuinkerk, J.C. van der Hart
17:00 Broederkerk, Ds. P. Visser [Rotterdam]
17:00 Burgwal, ds. P. Vleigenthart (Cantatedienst BWV 8)
17:00 Westerkerk, Ds. W.L. Dekker (Westerplusdienst)
zondag 16 oktober
09:30 Broederkerk, Ds. P. Blom [Rijssen] (Herfstvakantie Noord/Midden)
09:30 Open Hof, ds. Frans Westerman
09:30 Westerkerk, ds. J.H. van Osch
10:00 Kampereiland, Ds. H.J.H. Pap [Vollenhove] (Heilig Avondmaal)
10:00 Myosotis, Gastprediker [Hervormde Gemeente Kamperveen]
11:00 De Stroom, Gastspreker (https://www.destroomkampen.nl/)
15:00 Amandelboom, ds. H.B. van der Knijff [Wilsum]
16:00 Bazuinkerk, ds. J. Slotman
17:00 Broederkerk, Ds. G.H. Koppelman [Wapenveld]
17:00 Westerkerk, ds.J.D.Th.Wassenaar [Hellendoorn]
vrijdag 21 oktober
14:30 Westerkerk , ds. W.L. Dekker (huwelijksdienst bruidspaar Van Enk- de Boer)
zondag 23 oktober
09:30 Broederkerk, Ds. A.H. Mourik [Kamperveen] (Doop/Themadienst (vak. Zuid))
09:30 Open Hof, ds. L. Boot
09:30 Westerkerk, Ds. W.L. Dekker
10:00 Kampereiland, Ds. A. Palland [Mastenbroek]
10:00 Myosotis, Ds. K. Jager [Open Hof]
11:00 Het Stroomdal, (Inloop)
15:00 Amandelboom, ds. W.L. Dekker [Kampen]
16:00 Bazuinkerk, A. van Kranenburg
17:00 Broederkerk, Ds. G. de Fijter [Kampen]
17:00 Westerkerk, GASTVOORGANGER (Jongerendienst)
19:30 Kampereiland, XXXXXX (open dienst)
zondag 30 oktober
09:30 Bovenkerk?, Interkerkelijk (Reformatieherdenking)
09:30 Broederkerk, Ds. J.C. Schuurman [Putten]
10:00 Kampereiland, Ds. K. de Lange [Lelystad] (Hervormingsdag)
10:00 Open Hof, ds. R. Vissinga
10:00 Westerkerk, Ds. W.L. Dekker (Reformatie / Bijbelzondag)
11:00 De Stroom, . (geen dienst (5e zondag))
15:00 Amandelboom, ds. H. Westerhout [Hasselt]
16:00 Bazuinkerk, D. van den Noort
17:00 Broederkerk, Ds. A.J. Post [t Harde]
17:00 Westerkerk, GASTVOORGANGER
19:00 Open Hof, ds B. Trouwborst [Nieuwleusen] (LTE)