protestantse-kerk-logo


zondag 21 januari
09:30 Broederkerk, ds F.J.K. van Santen [Kampen] (doopdienst )
10:00 Kampereiland, ds G. de Fijter [Kampen] (Bundel '38 )
10:00 Open Hof, ds M.L. Eigenhuis [Kampen ]
10:00 Westerkerk, ds F. Verboom [Kampen ]
10:15 Myosotis, ds van Herk [NH Kampen ]
15:00 Amandelboom, ds J. Harteman [Kampen ]
16:00 de Schalmei, ds A.W. Beute (Handelingen 7: 54-60 )
17:00 Broederkerk, ds J.Westland [Putten ]
17:00 Westerkerk, ds W.L. Dekker [Kampen] (jongerendienst )
19:00 Open Hof, (Taizé )
zondag 28 januari
09:30 Broederkerk, ds F.J.K. van Santen [Kampen ]
10:00 Kampereiland, ds B. Gijsbertsen [Kampen] (Heilig Avondmaal )
10:00 Open Hof, ds K.A. Jager [Kampen] (Heilig Avondmaal )
10:00 Westerkerk, ds W.L. Dekker [Kampen] (viering Heilig Avondmaal )
15:00 Amandelboom, prop B. Ouwehand [Kampen]
16:00 de Schalmei, D. van de Noort (Handelingen 8: 26-31,36-40 )
17:00 Broederkerk, ds P. Visser [Amsterdam ]
17:00 Westerkerk, ds W.L. Dekker [Kampen] (voortzetting en dankzegging H.A. )
19:00 Open Hof, ds G.A. Trouwborst [Nieuwleusen] (Leerdienst TE )
zondag 4 februari
09:30 Broederkerk, ds P. den Admirant [Apeldoorn ]
10:00 Kampereiland, ds W. L. Dekker [Kampen ]
10:00 Open Hof, ds M.L. Eigenhuis [Kampen ]
10:00 Westerkerk, ds. F. Verboom [Kampen ]
10:15 Myosotis, ds van der Velden [NH IJsselmuiden ]
11:00 Stroomdal, Jan Kees van der Hart (koffie vanaf 10.30 u)
15:00 Amandelboom, ds G.H. Nijland [Mastenbroek ]
16:00 de Schalmei, J.C. van der Hart (Handelingen 9: 1-9 )
17:00 Broederkerk, ds F.J.K. van Santen [Kampen] (leerdienst )
17:00 Westerkerk, ds. F. Verboom [Kampen] (themadienst (V&T) )
19:00 Broederkerk, ds W.L. Dekker [Kampen] (Brugdienst mmv Musica Religiosa )
zondag 11 februari
09:30 Bovenkerk, ds F.J.K. van Santen [Kampen] (gezin-school-kerk-dienst (Marnix) )
10:00 Kampereiland, mevr. H. Kramer (missionaire dienst )
10:00 Open Hof, ds K.A. Jager [Kampen] (Gezin-school-kerk-dienst )
10:00 Westerkerk, ds. F. Verboom [Kampen ]
10:15 Myosotis, prof. G. Kwakkel [Eudokiakerk ]
15:00 Amandelboom, ds F. Verboom [Kampen ]
16:00 de Schalmei, J. Biersteker (Handelingen 9: 10-19 )
17:00 Bovenkerk, ds de Mots [Rijssen ]
17:00 Burgwalkerk, ds W.L. Dekker [Kampen] (cantatedienst )
17:00 Westerkerk, R. Pasterkamp [Kampen] (zangdienst )
woensdag 14 februari
19:00 Open Hof, ds M.L. Eigenhuis [Kampen] (Vesper )