zondag 23 februari
09:30 Broederkerk, Ds. F.J.K. van Santen [Kampen] (DOOPDIENST (2))
10:00 Kampereiland, ds. K. de Lange [Lelystad] (26 feb Aswoensdag)
10:00 Open Hof, ds B. Bregman [Emmeloord]
10:00 Westerkerk, Ds. W.L. Dekker ((1e Lijdenszondag))
11:00 De Stroom (Het Stroomdal),
15:00 Amandelboom, ds. J. Harteman [Kampen]
16:00 Schalmei, A. v. Kranenburg
17:00 Broederkerk, Ds. A. C. de Kruijf [Rijssen]
17:00 Westerkerk, Prop. G. de Kok [Groningen] (Jongerendienst)
19:00 Open Hof, ds G.A. Trouwborst [Nieuwleusen] (LTE)
woensdag 26 februari
19:00 Open Hof, ds KA Jager (Vesper)
zondag 1 maart
09:30 Broederkerk, Ds. J. Westland [Putten]
10:00 Kampereiland, (open dienst)
10:00 Open Hof, ds KA Jager
10:00 Westerkerk, Ds. W.L. Dekker (1e Zondag 40-dagentijd)
10:15 Myosotis, Ds. Venderbos [Nederlands Gereformeerde Kerk Kampen] (H.A.)
11:00 De Stroom (Het Stroomdal), Jan Kees van der Hart [Kampen]
15:00 Amandelboom, ds. G.H. Koppelman [Wapenveld]
16:00 Schalmei, J. Biersteker
17:00 Broederkerk, Dr. H. de Jong [Kampen]
17:00 Westerkerk, Dhr. R. Pasterkamp [Urk]
19:00 Broederkerk, ds. E. P. van der Veen (Brugdienst, mmv Alianthus)
dinsdag 3 maart
19:00 Open Hof, VESPER
zondag 8 maart
09:30 Broederkerk, Ds. F.J.K. van Santen [Kampen]
10:00 Kampereiland, ds. B. Gijsbertsen [Kampen]
10:00 Open Hof, drs B van der Kamp
10:00 Westerkerk, Ds. F. Verboom (2e Zondag 40-dagentijd)
10:15 Myosotis, Ds. Hoekstra [Baptistengemeente Kampen]
11:00 De Stroom (Het Stroomdal),
15:00 Amandelboom, ds. J.A. van der Velden [IJsselmuiden]
16:00 Schalmei, J.C. v.d. Hart
17:00 Broederkerk, Ds. M. van Duijn [Zeist]
17:00 Burgwal, Hans Schaeffer (Cantatedienst BWV 159)
17:00 Westerkerk, Ds. E.P. van der Veen [Oldemarkt] (Westerplusdienst)
dinsdag 10 maart
19:00 Open Hof, VESPER
woensdag 11 maart
11:00 De Stroom (Het Stroomdal),
14:30 Broederkerk, Ds. F.J.K. van Santen [Kampen] (BIDDAG/KINDERDIENST 14.30 uur)
15:00 Amandelboom, ds. G de Fijter [Kampen] (biddag)
15:00 Broederkerk, (Kinderbijeenkomst biddag)
19:30 Broederkerk, Ds. F. Mensink [Elburg] (BIDDAG)
19:30 Kampereiland, ds. J. Tiggelaar [Nieuwleusen] (Biddag)
19:30 Open Hof, ds J. Woltinghe [Zwolle] (Biddag)
19:30 Westerkerk, Ds. W.L. Dekker (Biddag voor gewas en arbeid)
zondag 15 maart
09:30 Broederkerk, Ds. J.K.M. Gerling [Wapenveld]
10:00 Kampereiland, ds. G. Keijzer [Kampen]
10:00 Open Hof, ds KA Jager
10:00 Westerkerk, Ds. F. Verboom (3e Zondag 40-dagentijd)
10:15 Myosotis, Ds. Van Herk [Hervormde Gemeente Kampen]
11:00 De Stroom (Het Stroomdal), Pionier [Kampen]
15:00 Amandelboom, ds. E. Mijnheer [Oene]
16:00 Schalmei, Bram van Putten
17:00 Broederkerk, Ds. F.J.K. van Santen [Kampen] (LEERDIENST (2))
17:00 Westerkerk, Ds. W.L. Dekker (Themadienst)
19:00 Open Hof, (Taizé)
woensdag 18 maart
19:00 OPEN HOF, VESPER